Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 2800mah |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 128 |
| Frequency Range | 136-174Mhz & 400-520Mhz |
| Dimensions | 173*100*95 mm |
| Model Number | UV9R PRO |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 3km-5km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.