Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 24 × 8 cm |
| Output Power(w) | <0.5w |
| Battery Capacity(mAh) | 340 |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 25 |
| Frequency Range | 400-470MHZ |
| Dimensions | 44*39*14mm |
| Model Number | SR-611 |
| Walkie Talkie Type | MINI Walkie Talkie |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | <1.5km |
| Brand Name | SINORISE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.