Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 21 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 25w-50w |
| Battery Capacity(mAh) | – |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Storage Channel | 1000 |
| Frequency Range | 136-174 /400-480MHz |
| Dimensions | 143*50*175 mm |
| Model Number | MD-9600 GPS |
| Walkie Talkie Type | Car |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 10km-50km |
| Brand Name | TYT |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.