Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.87 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 26 × 6 cm |
| Output Power(w) | 0.5w-3w |
| Battery Capacity(mAh) | 1200 |
| Waterproof / Water-Resistant | IP67 |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | PMR16 |
| Frequency Range | PMR 446MHz |
| Dimensions | 125*54*35mm |
| Model Number | AR-9R |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 3km-5km |
| Brand Name | ABBREE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.