Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 2800mAH |
| Waterproof / Water-Resistant | IP55 |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 999 |
| Frequency Range | 136-174Mhz & 220-260Mhz & 400-480Mhz |
| Dimensions | 180x70x45 mm |
| Model Number | UV25L |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | jianpai |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.