Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Output Power(w) | >50w |
| Battery Capacity(mAh) | – |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Frequency Range | 1.8-54 MHz |
| Dimensions | 260 x 160 x 70 mm |
| Model Number | XPA125B |
| Walkie Talkie Type | Car |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | xiegu |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.