Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 10w-25w |
| Waterproof / Water-Resistant | IP67 |
| Material | Metal |
| Frequency Range | Band range: VHF |
| Model Number | IC-M330 |
| Walkie Talkie Type | Car |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | MOTOZERUI |
| Origin | Mainland China |
| Light source type | LED beads |
| Voltage | 36V and below |
| Type | mobile transceiver |
| S | 84137 |
Instock
There are no reviews yet.