Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 3 cm |
| Output Power(w) | <0.5w |
| Battery Capacity(mAh) | 2300mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | Battery Only |
| Frequency Range | Battery Only |
| Dimensions | 53*36*11mm |
| Model Number | PMNN4468A |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | <1.5km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Walkie Talkie Battery |
| Item Name | PMNN4468A Li-ion Battery |
| Compatible Model | PMNN4468 PMNN4468A PMNN4468B |
| Compatible Walkie Talkie Model | SL300 SL1M SL2M SL1K SL2K |
Instock
There are no reviews yet.