Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 0.5w-3w |
| Battery Capacity(mAh) | 1100 |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 128CHANNEL |
| Frequency Range | 400-520MHZ |
| Dimensions | 95*29*18MM |
| Model Number | T-M2D |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 1.5km-3km |
| Brand Name | ELIDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Battery Capacity | 1100mAh |
| Standard Voltage | 3.7V |
| weight | 50g |
| Programmable | yes |
| Certificate | FCC |
| Output Power | <2W |
| Product Name | mini walkie talkieM2D |
| Antenna inpedance | 50 OUM |
Instock
There are no reviews yet.