Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 12 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 1850 |
| Waterproof / Water-Resistant | IP67 |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 200 |
| Frequency Range | VHF |
| Dimensions | 63*119*35mm |
| Model Number | RS-25M |
| Walkie Talkie Type | Marine Walkie Talkie |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 3km-5km |
| Brand Name | recent |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.