Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 22 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | >50w |
| Battery Capacity(mAh) | – |
| Waterproof / Water-Resistant | IP55 |
| Material | Metal |
| Storage Channel | 40 |
| Frequency Range | 25.615-30.105MHz |
| Dimensions | 251(L)x200(W)x60(H) mm |
| Model Number | AT-5555N II |
| Walkie Talkie Type | Car |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | AnyTone |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.