Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 5w-10w |
| Battery Capacity(mAh) | 2500mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Storage Channel | 999 |
| Frequency Range | GMRS VHF UHF |
| Model Number | GM-5RH |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.