Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Washable, Anti-Scratch, Non-Slip, Water-Resistant |
| Design | Plain, transparent, Plain, Transparent, Sports |
| Type | Half-Wrapped Case, Phone Case |
| Brand Name | MERCIVERRE |
| Origin | Mainland China |
| Compatible Model | For Xiaomi Redmi K70Ultra/K70 Ultra Champion |
| Color | Transparent |
| Net Weight | 15-25g |
| Meterial | TPU |
| Feature | Ultra-thin, Ultra-light, Soft, Waterproof, Simple, Lightweight |
| Adventage | Low Price, High quality, Simple Style |
Instock
There are no reviews yet.