Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.081 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Magnetic, Anti-Fingerprint, lightweight, Non-Slip |
| Type | Half-Wrapped Case |
| Brand Name | szgoweibuy |
| Origin | Mainland China |
| Material | Soft TPU frame + Solid Plastic(Acrylic) back cover |
| Back cover Thickness | 1.2mm |
| Feature 1 | Matte Frosted Anti-fingerprint Sweat-resistant |
| Feature 2 | Non fading not fade No yellowing |
| Feature 3 | Camera Metal Protector Cover |
| Feature 4 | Wireless Charging for power bank car charger, With Magnetic Magnets for Magsafe Wallet Card pocket |
| Weight | 39g |
Instock
There are no reviews yet.