Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 3 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | Acrylic |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | ZSIIBO |
Instock
There are no reviews yet.