Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | D5365 |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Headband |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | BAORULUCK |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.