Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 6 cm |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Condition | In-Stock Items |
| Warning | without Clothes |
| Dimensions | 30cm height |
| Battery | none |
| Gender | Girls |
| Features | cartoon/卡通, Dıy Toy, Mini, model |
| Plastic Type | ABS |
| Form | 1/6 |
| Model Number | 30cm girl doll |
| Theme | Movie & TV |
| Type | Baby Dolls |
| Material | Plastic |
| Brand Name | CANDY SISTER |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Item Type | Dolls |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
Instock
There are no reviews yet.