Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 × 2 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Autumn2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | QMD |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | JTVOVO |
| CN | Zhejiang |
| size | 90*180cm |
| The material | Polyester |
| Popular element | fashion |
| function | decoration |
| pattern | Leopard grain |
| Whether the inventory | yes |
| Sales way | Wholesale/Retail |
| Suitable for season | The four seasons |
Instock
There are no reviews yet.