Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Model Number | w13863101 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | wool, 100% Wool |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | ChuQu |
| Size | 180x40cm |
| Weight | 185g |
| Dropshipping | Yes |
| 2019 new style | Occident 100% Pure Wool Scarf Women |
Instock
There are no reviews yet.