Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.139 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Infinity Scarf |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Ring |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | HULEQQI |
Instock
There are no reviews yet.