Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 11 cm |
| Model Number | QS017 |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Shawl, Wrap |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Animal |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk |
| Department Name | ADULT |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Pobing |
| Size | 70CM x 70CM |
| Weight | 50G |
| French | Foulard Femme |
| Portuguese | Cachecol Feminino |
| Spanish | Bufandas |
| German | Schal |
| TYPE | silk scarf women scarves |
| NAME | luxury brand scarf, lady foulard, bandana, neckerchief |
| Washing & Maintenance | Hand Wash, Air Dry |
| Cooperation Mode | Retail, Wholesale, Drop Shipping Get Lowest Price |
Instock
There are no reviews yet.