Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 × 5 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Release Date | Summer2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | BX04JSC |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion, Fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves, Scarves |
| Brand Name | JTVOVO |
| CN | Zhejiang |
| size | 90*90cm |
| Weight | 0.06kg/piece |
| Features | scarf/shawl |
| Delivery time | 1-3days after paying the payment |
| Method of sales | retail/wholesale/dropshipping |
| in stock | yes |
| Applicable season | Spring And SUMMER |
Instock
There are no reviews yet.