Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 × 5 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Autumn2021 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | YT1 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion, Elegant ladies |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER, Cotton linen |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | JTVOVO |
| CN | Zhejiang |
| size | 90*180cm |
| Applicable gender | MS |
| Weaving method | plain weave |
| Processing methods | printing |
| popular elements | fashion |
| Features | decoration |
| Pattern | flowers |
| Is it in stock | Yes |
Instock
There are no reviews yet.