Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 1 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Travel |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Headband |
| Style | fashion |
| Pattern Type | DOT |
| Gender | WOMEN |
| Material | COTTON |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | La MaxPa |
| CN | Anhui |
| Size | 55*55cm |
Instock
There are no reviews yet.