Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 1 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate , the Stars and the Stripes Print |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Summer2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | WJA78 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | Viscose |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | JUANSSONG |
| CN | Zhejiang |
| Color | 14 colors |
| Size | multi size |
| Weight | around 85g |
| Type | USA flag print |
| Sale Method | retail/wholesale/dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.