Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 1 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | party |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Summer2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 14076430 |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Ring |
| Style | fashion |
| Pattern Type | DOT |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk, Chiffon |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | SANWOOD |
Instock
There are no reviews yet.