Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 3 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Plaid |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | HYKMAIYW |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.