Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | JZP |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion, Fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | JTVOVO |
| CN | Zhejiang |
| Length | 85(5cm) |
| Width | 5cm |
Instock
There are no reviews yet.