Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm, scarf/shawl/ hijab |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Autumn2021 |
| Model Number | plaid1 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Plaid |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | RUNMEI |
| CN | Zhejiang |
| size | 200*70cm |
| color | 6 colors |
| material | Acrylic Cashmere |
| weight | 220g |
| Method of sales | retail/wholesale/dropshipping |
| Delivery time | 1-3days after paying the payment |
| Design | Cashmere scarf |
Instock
There are no reviews yet.