Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Spring and Summer |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Headband |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Paisley |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk, POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | RUNMEI |
| CN | Zhejiang |
| Size | 90*90cm |
| Color | 4Colors |
Instock
There are no reviews yet.