Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 5 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Spring2021 |
| Model Number | 5500-11 |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Plaid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk, POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | MENGLINXI |
| Size | 55cmX55cm |
| women scarf | Women Fashion Scarves |
| Scarf women | Scarves For Women |
| Print Scarves | Fashion Women Scarves |
| Fashion Scarf Women | Scarf for Ladies |
| Hijab | Bandana |
| Shape | Square Scarves |
| Head Scarf | Women Headband |
| Theme | Fashion Accessories |
Instock
There are no reviews yet.