Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.281 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 19 × 15 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.