Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Bubble Chiffon Scarf |
| Scarves Length | 100cm-135cm |
| Scarves Type | Headband |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid, Plain Wrinkle Square |
| Gender | WOMEN, Women Ladies Gilrs |
| Material | POLYESTER, Chiffon |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | KPACNBBINCEMB |
| CN | Zhejiang |
| Scarf Material | 100% Polyester Chiffon |
| Scarf Length | 110cm |
| Scarf Width | 110cm |
| Scarf Weight | 150g |
| Scarf Type | Shawl Scarf Sjaal Hijab |
| Process | Square |
| Package | OPP |
| Is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.