Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 12 × 6 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Fur |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | MPPM |
| CN | Hebei |
Instock
There are no reviews yet.