Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 1 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Summer2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | WJ0264 |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Headband |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN, women, girl, lady, female |
| Material | Rayon, polyster |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | LUNA&DOLPHIN |
| CN | Zhejiang |
| Color | white, coffee, black |
| Size | 70x70cm |
| Weight | 50g |
| Occasion | school, office |
| Season | summer, spring, autumn |
| Pattern type | houndstooth |
| Other name | square scarf, bandana, headband |
| Laundry guide | dry cleaning |
| Dropshipping | yes |
| Oem | yes |
Instock
There are no reviews yet.