Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 10 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | wutina |
| CN | Hebei |
Instock
There are no reviews yet.