Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 8 cm |
| Feature | Multifunction, High quality |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | GP-0103 |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Novelty |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER, Chiffon |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves, Beach Sunscreen Shawl |
| Brand Name | DIDUQIPAO |
| Color | As the picture show |
| Decoration | With Tassel |
| Season | Autumn, Winter |
| Condition | 100% Brand New |
| Type | Summer Shawl |
| Shooting | Shooting in kind |
| Material type | Soft Silky handfeeling/Ventilation/Skin affinity |
| Package | Opp bag |
| Occasion | Casual/Evening/Wedding/Party |
| Support | Wholesale/Retail/Customized |
Instock
There are no reviews yet.