Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Autumn2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Headband |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | YJSFG HOUSE |
| CN | Zhejiang |
| style | Handle Bag Ribbons |
| style1 | Satin DIY Print Small Scarf |
| style2 | Narrow Long Wrist Small Ribbon |
| style3 | Hats Neck Wraps |
| style4 | Small Scarf Soft Hair Tie |
| style5 | Professional Decorations Ribbon |
| style6 | Small Silk Scarf |
| style7 | Head Scarf Small Long Skinny Scarves |
| style8 | Women Riband Handle Bags Scarf |
| style9 | Fashion Hair Band Scarves |
| style10 | Satin Square Head-Neck Feel |
| style11 | Small Neckerchief Headscarf |
| style12 | Female Long Ribbon scarf |
| style13 | Dropshipping Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.