Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 1 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Scarf |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Swokii |
| Type 1 | Green Syria Flag Scarf |
| Type 2 | Unisex Syria Flag Scarf |
| Type 3 | Flag Scarves Wraps for Women Men |
| Type 4 | Syria Flag Scarf for Adults |
| Type 5 | Syria Polyester Scarf |
| Occasion 1 | Adult Unisex Party Accessory |
| Occasion 2 | for Men Women |
| Occasion 3 | for Unisex |
| Occasion 4 | for Adult Teens |
| Occasion 5 | for Daily Wear |
| Feature 1 | The Syrian Arab Republic Syrian Shawl |
| Feature 2 | Breathable Syrian Flags Style Shawl |
| Feature 3 | Three Stars Printed The Syrian Arab Republic Scarf |
| Feature 4 | The Arab Republic Syrian Flag Fashion Shawl |
| Feature 5 | Unisex Fashion Neck Shawl |
Instock
There are no reviews yet.