Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Chiffon |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | KYDZSW |
| CN | Anhui |
Instock
There are no reviews yet.