Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.044 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 19 × 2 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Present |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | DOT |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | RUNMEIFA |
| CN | Zhejiang |
| Color | 4 colors |
| Weight | 0.05kg/piece |
| Applicable season | Spring And SUMMER |
| Features | scarf/Hair Tie Band |
| in stock | yes |
| size | 70cm x 70 cm |
| Method of sales | retail/wholesale/dropshipping |
| Delivery time | 1-3days after paying the payment |
Instock
There are no reviews yet.