Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Model Number | 15 |
| Pattern Type | Floral |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | Acrylic |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| acrylic | acrylic fibres |
| size | 55-60cm |
Instock
There are no reviews yet.