Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 6 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Spring and Autumn |
| Model Number | 56-58cm |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | Acrylic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Skullies & Beanies |
Instock
There are no reviews yet.