Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | QD-443 |
| Pattern Type | Striped |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | KepaHoo |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Type | Turban cap |
| Size | Head circumference 58cm |
| Color | 10 colors, show as picture |
| Support | Retail, Dropshipping and wholesale |
Instock
There are no reviews yet.