Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 1 cm |
| Feature | PROTECT |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | IKA-SC004 |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | Silk, 16 mm 100% silk satin |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Color | balck, navy, blue, pink, gold |
| Size | 52-58cm adjustable satin bonnet |
| Suitable | Suitable for straight, newly styled or curly hair |
Instock
There are no reviews yet.