Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Model Number | 12 |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | Acrylic |
| Brand Name | UFLAME |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Treatment process | knitting |
| Fabric name | acrylic fiber |
| Style Classification | Fashion commuter |
| Crown style | Dome |
| Main fabric composition | acrylic fiber |
| Brim style | Eaves less |
| Suitable for season | winter |
| Fit for head circumference | 55-60cm |
Instock
There are no reviews yet.