Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Model Number | TMDH59 |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | Acrylic |
| Brand Name | TQMSMY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Head circumference | 56-58cm |
Instock
There are no reviews yet.