Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | JS254C |
| Pattern Type | Geometric |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | CHARM WOOD |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Size | Head Size in 54-59 cm |
Instock
There are no reviews yet.