Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 3 × 10 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | GS065 |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | Geebro |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Hat Material | 70% Cotton + 30% Polyester |
| Pom Pom Material | 100% Raccoon Fur |
| Hat Size | 54-59cm |
| Pom Pom Size | 15cm |
Instock
There are no reviews yet.