Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | DBT9 |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual, Female Fashion Pompon Fur Hats |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | wool, Acrylic, Fur |
| Brand Name | CNTANG |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Ponpon | 100% Raccoon Fur |
| Raccoon Fur Size | Width 14cm-15cm |
| Disassembly | Fur Detachable |
| Hats Material | 30%Cashmere+20%Cotton +50%Acrylic |
| Hats Lining | Double Layer |
| Hats Size | One Size, With Good Stretch, For 52cm-59cm |
| Usage Scope | Gift, Ski, Winter Tourism. |
| Quality Inspection | Excellent |
Instock
There are no reviews yet.